Behoefteonderzoek verplaatsing of uitbreiding bedrijvigheid ondernemers Heeswijk-Dinther

Woensdag 29 mei 2024

We zijn bezig met een behoefteonderzoek naar kavels in onze gemeente. Om een goed beeld te krijgen van de wensen en behoeften van onze ondernemers, willen we u vragen onderstaande enquête in te vullen en aan ons te mailen. Dit kan tot 21 juni 2024.

Uw input is van groot belang voor het bepalen van de toekomstige inrichting en beschikbaarheid van bedrijfskavels. Door uw mening te delen, helpt u ons bij het ontwikkelen van plannen die aansluiten bij de behoeften binnen onze gemeente.

Download hier de vragenlijst (Word-bestand) (DOCX, 23.0 kB), vul deze in en sla hem op. U kunt de ingevulde vragenlijst e-mailen naar bedrijfskavels@bernheze.org.

Alvast hartelijk dank voor uw medewerking!

Meer nieuws

RSS feed van de nieuwsberichten