Denk mee over mobiliteitshubs in Bernheze

We starten een onderzoek naar de haalbaarheid van mobiliteitshub in Heesch, Nistelrode en Heeswijk-Dinther. Deze kernen worden op dit moment gezien als meest geschikt voor de ontwikkeling van deze hubs. Met een enquête vraagt de gemeente inwoners en ondernemers om mee te denken.
Verschillende soorten vervoer
Een mobiliteitshub is een plek waar verschillende soorten vervoer samenkomen, zoals de bus, deelauto’s, deelfietsen en goede routes voor fietsers en wandelaars. Ook kan er ruimte zijn voor extra voorzieningen, zoals horeca of een pakkettenautomaat. Zo wordt reizen makkelijker en duurzamer. Daarnaast wordt gekeken naar de aansluiting op de toekomstige snelle BRT-buslijn via Nistelrode en Heesch.
Enquête
Met dit verkennend onderzoek willen we inzicht krijgen in kansen, aandachtspunten en mogelijke locaties voor mobiliteitshubs. Zo kan worden bepaald hoe deze voorzieningen het beste aansluiten bij de behoefte van inwoners, ondernemers en bezoekers. De enquête heeft 17 vragen en invullen duurt 5 tot 10 minuten. De enquête vindt u op de pagina Verkennend onderzoek mobiliteitshubs.